SKUP, TKANINY I TEKSTYLIA

Tą ofertę przygotowaliśmy z myślą o firmach i producentach odzieży i galanterii które w swoich magazynach mają nadwyżki magazynowe towarów posezonowych których z różnych przyczyn nie byli w stanie sprzedać. Asortyment który możemy odkupić jako stoki magazynowe to np. galanteria drobna, odzież typu koszulki, bluzki, rękawiczki, czapki, artykuły bieliźniane,  spodenki, spodnie, torebki, torby, itp. Produkty muszą być NOWE I W ILOŚCIACH HURTOWYCH.

Skup produktów tekstylnych, jak to działa. Drodzy przedsiębiorcy, właściciele i menedżerowie firm, przyszli kontrahenci, Wasze towary nie są nam do niczego potrzebne, podobnych produktów mamy pełne magazyny, nie musimy ich mieć więcej ale możemy je odkupić uwalniając Was od zalegających w magazynie palet, pudeł, i stert. Jeśli znajdą się one w naszych magazynach to na nas spadnie cała przyjemność upłynnienia ich dalej z nadzieją uzyskania jakiegoś zysku, a tego nikt nam nie zagwarantuje jeśli trudno go było sprzedać do tej pory.

Zasada która obowiązuje przy ustalaniu ceny: To Państwo chcecie bardziej sprzedać nam swój towar niż my chcemy go od Was kupić. To Państwo powinniście wyznaczyć poziom cenowy który nas zachęci do kupienia go. Tylko w przypadku kiedy zechcą Państwo pozbyć się swoich nadwyżek magazynowych, towarów tekstylnych, takich jak tkaniny, odzież, inna galanteria, bez względu na pierwotną cenę ich produkcji, tylko wtedy możemy zająć się rozpoczęciem ewentualnej transakcji płacąc ostatecznie gotówką, przelewem lub przedpłatą co jest rozwiązaniem atrakcyjnym dla sprzedawcy a stosowanym przez naszą firmę od wielu lat.  Zakupione przez nas Wasze zalegające w magazynie produkty tekstylne to sposób dla Państwa na uruchomienie zamrożonych środków finansowych i podratowanie płynności finansowej, oraz uporządkowanie gospodarki magazynowej. Zajmujemy się tym 25 lat, skup tkanin i dzianin, tekstyliów, tak długoletnie doświadczenie i praktyka gwarantują konkretne i dynamiczne działania z naszej strony.

Jak działamy. Termin realizacji do 3 dni. Płatność gotówka, przelewem lub przedpłatą 100%. Poziom cenowy różny, w zależności od produktów, rodzaju tekstyliów, od 1 zł do 3 zł za kilogram (netto). Tkaniny i tekstylia odbieramy z całego kraju naszym transportem. Płatność w dniu załadunku tkanin lub przedpłata 100% - Do rozpoczęcia transakcji wystarczy wysłać nam kilka zdjęć stanu magazynowego oraz krótką specyfikację towarów na zbyciu, czyli ilość, rozmiary, kolory, bez szczegółów, informacje ogólne. Działamy bez zbędnej zwłoki bo 25 lat doświadczenia zobowiązuje. Transport po naszej stronie lub zwrot kosztów dostawy do naszego magazynu. Kontakt do nas poprzez formularz lub tel 731605040 formularz kontaktowy.